Вебінар “Дисконтування в розрахунках для цілей МСФЗ”

ІКЦ ВАКС запрошує взяти участь у вебінарі:

«Дисконтування* в розрахунках для цілей МСФЗ»

МСФЗ 9 є обов’язковим до застосування з 1 січня 2018 року та замінює МСБО 39 «Фінансові інструменти: визнання та оцінка».

МСФЗ 9 визначає принципи фінансової звітності щодо фінансових активів і фінансових зобов’язань, які забезпечать надання користувачам фінансової звітності доречної та корисної інформації, необхідної для виконання ними оцінки сум, строків і невизначеності майбутніх грошових потоків суб’єкта господарювання.

Вебінар включатиме наступні питання:

  1. Ефективна ставка проценту для дисконтування (приклади для кумулятивного методу, модель середньозваженої вартості капіталу для організації, модель оцінки капітальних активів, ринкова ставка);
  2. Опис стандартів, які вимагають застосування дисконтування (приклади по кожному стандарту);
  3. Застосування МСФЗ 9 «Фінансові інструменти» та відмінність від МСБО 39 (приклад);
  4. Практичні приклади дисконтування кредитними установами.

* Дисконт означає різницю між реальною майбутньою вартістю фінансового інструменту (зобов’язання) і ціною його придбання, а під дисконтуванням розуміється знаходження поточної вартості активу, якщо відома його майбутня вартість.

Вебінар буде проводити: Віталій Верченко.

Аудитор та фінансовий фахівець, з 10-ти річним досвідом аудиту. Має досвід надання аудиторських послуг компаніям України, США та Польщі. Має сертифікат аудитора, виданий Аудиторською палатою України та сертифікат CPA (Сертифікований бухгалтер. Кваліфікація СРА є однією з найпрестижніших в області бухгалтерського обліку та фінансів.)

 

Вебінар буде проводитись 03 жовтня 2018 року.

Початок вебінару об 10.00.

Орієнтовна тривалість вебінару: 2 години.

Вартість участі у вебінарі для членів ВАКС –   300 грн.

Участь у вебінарі для інших фінансових установ  – 400 грн;

Для реєстрації необхідно заповнити форму ІКЦ ВАКС: