Наші тренери

РудийРудий Віктор Петрович 

Партнер практики фінансового права  правничої фірми «Софія» з 2014 року.

Народився 17 квітня 1982 року.

Закінчив Хмельницький інститут управління та права за спеціальністю «Правознавство».

З 2004 року працює в сфері кредитної кооперації.

З 2004 до 2007 року працював на посаді юрисконсульта й голови кредитного комітету кредитної спілки. На громадських засадах надавав юридичні консультації членам Асоціації кредитних спілок Хмельницької області.

3 2007 по 2014 рік надавав юридичні послуги Об’єднанню кредитних спілок «Програма захисту вкладів» та супроводжував діяльність кредитних спілок учасників об’єднання.

3 2007 по 2010 рік був співавтором рубрики «Зміни законодавства та судова практика» у «Віснику кредитної кооперації».

Протягом 2007 — 2009 рр. входив у робочі групи з питань розвитку та регулювання кредитних спілок в Україні, створені при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Брав участь у розробці багатьох проектів нормативних актів Держфінпослуг та Нацкомфінпослуг щодо регулювання ринку кредитних спілок.

В рамках співпраці з іноземними проектами USAID АгроІнвест, Канадської Кооперативної Асоціації «Програма зміцнення кредитних спілок в Україні» здійснював виїзний юридичний моніторинг (перевірки) кредитних спілок та юридичне супроводження кредитних спілок.

Займався розробкою зразків внутрішніх документів кредитних спілок з питань управління, надання фінансових послуг, фінансового моніторингу, захисту персональних даних, установчих документів.