Наші тренери

фото Виктория

Волковська Вікторія Олегівна.

Про себе

Я, Вікторія Волковська останні 6 років працюю Президентом Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС) і за сумісництвом директором ТОВ «Інформаційно – консультаційний центр ВАКС».

Як бізнес – тренер читаю лекції, семінари та провожу тренінги для фахівців фінансового ринку, учнів шкіл і  просто амбітних, зацікавлених осіб.

Свої семінари та тренінги базую на знаннях теоретичних та практичних, користуючись тим, що перша моя освіта – педагогічна (викладач етики і психології), друга – економічна (спеціальність «фінанси і кредит»).

Навчалась ораторському мистецтву та публічному виступу, у американських та європейських фахівців, вчилась управляти фінансами, презентувати свою діяльність, займатись лобізмом (маю сертифікати про проходження курсів).

Тепер, поєднуючи отриманні знання та навички, використовую їх при розробці тренінгів та ділюсь з тими, кому це цікаво, а головне – потрібно.

Професійний досвід:

1985 – 1997 робота в учбових закладах

1997- 2005 – виконавчий директор саморегулівної Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв.

2005 – 2008 – директор Всеукраїнської асоціації ломбардів.

2008 – 2009 – радник з питань взаємодії з державними органами Всеукраїнської асоціації кредитних спілок. Віце-президент Об’єднання кредитних спілок «Програма захисту вкладів».

2009 – 2010 Віце-президент саморегулівної Асоціації українських фондових торговців.

з 2010 – Президент Всеукраїнської асоціації кредитних спілок (ВАКС). 

 


РудийРудий Віктор Петрович 

Партнер практики фінансового права  правничої фірми «Софія» з 2014 року.

Народився 17 квітня 1982 року.

Закінчив Хмельницький інститут управління та права за спеціальністю «Правознавство».

З 2004 року працює в сфері кредитної кооперації.

З 2004 до 2007 року працював на посаді юрисконсульта й голови кредитного комітету кредитної спілки. На громадських засадах надавав юридичні консультації членам Асоціації кредитних спілок Хмельницької області.

3 2007 по 2014 рік надавав юридичні послуги Об’єднанню кредитних спілок «Програма захисту вкладів» та супроводжував діяльність кредитних спілок учасників об’єднання.

3 2007 по 2010 рік був співавтором рубрики «Зміни законодавства та судова практика» у «Віснику кредитної кооперації».

Протягом 2007 — 2009 рр. входив у робочі групи з питань розвитку та регулювання кредитних спілок в Україні, створені при Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг України. Брав участь у розробці багатьох проектів нормативних актів Держфінпослуг та Нацкомфінпослуг щодо регулювання ринку кредитних спілок.

В рамках співпраці з іноземними проектами USAID АгроІнвест, Канадської Кооперативної Асоціації «Програма зміцнення кредитних спілок в Україні» здійснював виїзний юридичний моніторинг (перевірки) кредитних спілок та юридичне супроводження кредитних спілок.

Займався розробкою зразків внутрішніх документів кредитних спілок з питань управління, надання фінансових послуг, фінансового моніторингу, захисту персональних даних, установчих документів.